Warning: 602SQL error in SQL_execute: FROM expected ...enik,S_zbozi_sk.kod_skupiny,Cenik.poradi,Cenik.kod_zbozi ORDER BY cenik.poradi, cenik.kod_zbozi in /var/www/partneri/mac_tiskarna/knihy/lib/funkce.php on line 615

Warning: 602SQL: Parameter is not a resource in /var/www/partneri/mac_tiskarna/knihy/lib/funkce.php on line 661
eShop Vydavatelství MAC, spol. s r.o. - Detail položky
    Seznam Skupina zboží "" (/)   Seznam    
9788086783499 - Ozdobné balení dárků - 3. díl (2. vyd.)
 Radka Křivánková 
 
Ozdobné balení dárků - 3. díl (2. vyd.) Zatímco v předchozích dvou dílech Vás autorka Radka Křivánková seznámila s různými způsoby balení dárků, s výrobou ozdob a mašlí na dárky, tento třetí díl sestavila ze tří samostatných částí nazvaných Jak vyrobit krabičky, Jak vtipně darovat peníze a Jak zabalit… ?
V první části naleznete 20 návodů na zhotovení ozdobných krabiček různých tvarů a provedení. Je zde popsána výroba jednoduchých krabiček, které stihnete zhotovit „na poslední chvíli“, ale i luxusnějších, které vám zaberou více času i práce. Podle podrobně popsaných a rozkreslených návodů si můžete vyrobit například krabičku ve tvaru tužky, hvězdy nebo třeba vánočního stromečku.
Druhá část knihy, jejíž název „Jak vtipně darovat peníze“ napovídá, že je věnována peněžním dárkům obsahuje 20 netradičních způsobů darování peněz. Dozvíte se v ní, že z bankovek můžete vyrobit třeba motýlka či kytičku, že i peníze můžete nápaditým způsobem předat například ve spojení s bonboniérou nebo láhví dobrého pití.
S návody, jak si poradit s dárky, při jejichž balení se už množí z vás pořádní natrápili, se seznámíte v poslední části knihy. Naučíte se zabalit květinu v květináči, deštník, pánev, tenisovou raketu… Všechny dárky budou přitom zabaleny ozdobně i nápaditě a hlavně tak, že na první pohled nepoznáte, co se pod obalem skrývá.
Kniha je určena všem, které potěší, mohou-li dárek nebo obal vlastnoručně vyrobit a udělat tak radost druhým.
Klíčová slova: dárek

Praha, Vydavatelství MAC, spol. s r.o. , 2011, 96 stran
Klíčová slova: dárek, dárky, ozdobné, balení

ISBN 978-80-86783-49-9


Běžná prodejní cena 359,- Kč
Naše cena 339,- Kč
 Hmotnost:0,67  kg  
  
 
    Skladem  Cena bez DPH:308,19 Kč
 
  ks 
 Cena s DPH:339,00 Kč