Warning: 602SQL error in SQL_execute: FROM expected ...enik,S_zbozi_sk.kod_skupiny,Cenik.poradi,Cenik.kod_zbozi ORDER BY cenik.poradi, cenik.kod_zbozi in /var/www/partneri/mac_tiskarna/knihy/lib/funkce.php on line 615

Warning: 602SQL: Parameter is not a resource in /var/www/partneri/mac_tiskarna/knihy/lib/funkce.php on line 661
eShop Vydavatelství MAC, spol. s r.o. - Detail položky
    Seznam Skupina zboží "" (/)   Seznam    
9788086783376 - Palaše habsburské monarchie - Pallasche der Habsburgermonarchie
 Doc. RNDr. Jiří Protiva, CSc. 
 
Palaše habsburské monarchie - Pallasche der Habsburgermonarchie Rakouský palaš! Pro sběratele a milovníky chladných zbraní habsburské monarchie jsou palaše jednou z nejzajímavějších, nejkrásnějších, ale také nejtajuplnější oblastí. Jejich obrovská variabilita je dána faktem, že systém výzbroje rakouské armády byl až do r. 1769 poměrně volný, ponechával velkou vůli majitelům pluků, kteří byli ovlivněni finančními a výrobními možnostmi, vkusem, ale také módními trendy doby i okolních států. Pro studium a srovnání bylo k dispozici několik set palašů, z nichž je v této knize na 196 stranách a 574 barevných fotografiích představeno 115 exemplářů. Kniha je doplněna německým překladem textové části a je určena všem milovníkům a sběratelům historických chladných zbraní.
Autor publikace Doc. RNDr. Jiří Protiva, CSc., nar. 1947, je původním povoláním organický chemik a docent na Katedře organické chemie Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Více než 25 let se zajímá o chladné zbraně habsburské monarchie se zaměřením na palaše. V posledních 20 letech navštěvuje každý rok pravidelně většinu velkých evropských sběratelských burz militárií a aukcí. Díky tomu má dobrý přehled o situaci na trhu v této oblasti. Udržuje kontakty s řadou významných evropských sběratelů v oboru.
Klíčová slova: palaš, palaše, habsburský, rakouský, sběratel, chladné zbraně
Vydavatelství MAC, spol. s r.o., Praha, 2009
Pevná vazba, A4, 196 stran
ISBN 978-80-86783-37-6
Klíčová slova: Palaš, chladné zbraně, monarchie

Běžná prodejní cena 799,- Kč
Naše cena 699,- Kč
 Hmotnost:1,30  kg  
  
 
    Skladem  Cena bez DPH:635,46 Kč
 
  ks 
 Cena s DPH:699,00 Kč