Warning: 602SQL error in SQL_execute: FROM expected ...enik,S_zbozi_sk.kod_skupiny,Cenik.poradi,Cenik.kod_zbozi ORDER BY cenik.poradi, cenik.kod_zbozi in /var/www/partneri/mac_tiskarna/knihy/lib/funkce.php on line 615

Warning: 602SQL: Parameter is not a resource in /var/www/partneri/mac_tiskarna/knihy/lib/funkce.php on line 661
eShop Vydavatelství MAC, spol. s r.o. - Detail položky
    Seznam Skupina zboží "" (/)   Seznam    
9788086783185 - Ozdobné balení dárků pro děti
 Radka Křivánková 
 
Ozdobné balení dárků pro děti Do této knihy vybrala autorka takové způsoby balení, které děti zaujmou a zároveň odpovídají jejich schopnostem a možnostem.
Proto zde nalezneme například kapitolu nazvanou „Zvířátka“, obsahující řadu jednoduchých návodů na balení dárků do tvarů kočičky, hada, berušek a jiných, která dětem bude určitě nejbližší. V kapitole „Kytičky“ jsou zařazeny různé způsoby vytváření ozdob na dárky opět ve tvaru jednoduchých květin, ale i hvězdiček a mašlí. Část „Krabičky“ obsahuje návody na vytvoření jednoduchých krabiček na drobné dárky a poslední část „Dárečky“ opět různé způsoby ozdobného balení dárků, které zvládnou i děti.
Kniha je určena pro děti od mateřských škol až po náctileté.
Každý pracovní postup obsahuje názorné popisy i nákresy a barevnou fotografii hotového výrobku. Děti knihou provází dvojice „radílků“ Dáreček a Mašlička.
Kniha je celobarevná s krásnou grafickou úpravou.
Klíčová slova: dárek
Praha, Vydavatelství MAC, spol. s r.o.,2006,84 s.
ISBN: 80-86783-18-9

Běžná prodejní cena ve slevě 199,- Kč
Naše cena 190,- Kč
 Hmotnost:0,63  kg  
  
 
  Sleva  Skladem  Cena bez DPH:172,73 Kč
 
  ks 
 Cena s DPH:190,00 Kč